Kargo ve Taşıma Bilgileri

Liftreyon.com, sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra İzmir içine en geç 2 iş günü, İzmir dışına en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Fakat İthal olarak sipariş edilen Yabancı Markalı ürünlerin temin süresi 30 ila 40 iş günlerini bulabilmektedir.

İthal ( Yabancı Markalı ) Yedek parça siparişi verirken teslim kargo günlerini dikkatlice okuyarak sipariş verdiğinizden emin olmalısınız. Aksi taktirde Liftreyon.com herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 15:00'den sonra verilen Yerli markalı ürünleriniz için siparişler, ertesi gün, cumartesi 12.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Kargo ücretini alıcı ödemektedir. Ürün siparişlerinde kargo ücreti alınmaz siparişiniz elinize ulaştığı zaman kargo ücretini siz ödersiniz.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır.

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması gerektiğini belirtiniz.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin tutanaksız olarak teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Liftreyon.com sorumlu değildir.

Anlaşmalı olduğumuz Kargo Firmaları

Yurtiçi Kargo

Telefon: 444 99 99

Web Sitesi: http://www.yurticikargo.com

Kargo Takibi: http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/kargom-nerede.aspx

Kargo Teslimat Süreleri: http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/Sayfalar/teslimat-sureleri.aspx

 

Sepetim

Sepetinizde ürün Bulunmuyor